Hľadáme posilu

9.10.2021

Vieš písať tak, aby sa ostatným nekrížili oči keď to čítajú?

Vieš používať Facebook aj na niečo iné, než na like-ovanie a vypĺňanie kvízov? (Nemusíme vedieť, ktorá postavička zo Simpsonovcov si, ale ak ti vyšiel Vočko, tak asi pre nás nebudeš ten správny človek)

Vieš zaujať? Si kreatívny/a?

 

Ak si odpovedal/a Áno, a zároveň vieš, že SEO nie je nadávka, možno hľadáme práve teba!

 

Pošli svoj životopis na info@leloupagency.net a pokús sa nás presvedčiť, že zo všetkých social media specialists, ktorí tam vonku sú, by sme si mali vybrať práve Teba!

 

Nástup: 1. december 2021

Pracovný pomer: plný úväzok

 

Poznámka: Zástup počas materskej dovolenky

Smutný oznam

S hlbokým zármutkom oznamujeme, že po nešťastnej nehode nás navždy opustil náš kolega a môj najlepší priateľ Marcus. Všetci, ktorí ho poznali vedeli, aký skvelý človek to bol. Stále usmiata, pozitívne naladená osoba, ktorá šírila dobrú náladu medzi nás všetkých. Pod maskou vtipu a humoru sa však skrýval tiež veľmi schopný, šikovný, talentovaný a ambiciózny človek, s obrovským ľudským aj kariérnym potenciálom. Všetci sme sa od neho veľa naučili, a uctíme si ho najmä tým, že si jeho rady vezmeme k srdcu.

V mene celej agentúry Le Loup vyjadrujem úprimnú sústrasť Marcusovej manželke Michaele a ich dcérke Sofii. Sme tu pre vás, ak by ste čokoľvek potrebovali.

 

Oliver

31.7.2021